TYRE WARMERS
MGPWARM01
Zestaw oryginalnych koców MotoGP. Przedni i tylny koc jest wyposażony w elastyczne ściągacze na bokach ułatwiające zakładanie i pozwalające na równomierne nagrzewanie opony. Termostat zapewnia optymalną i stałą temperaturę 80C aż do wyłączenia z prądu. Dioda led wyraźnie wskazuje kiedy koce są w fazie nagrzewania opon i kiedy osiągnęły właściwą temperaturą. Dostarczane wraz specjalnym pokrowcem.
Element niezbędny na torze - opony zużywają się najbardziej podczas nagrzewania w czasie paru pierwszych okrążeń, wtedy tez jest największe niebezpieczeństwo przewrotki. Dzięki oszczędnościom na oponach - taki zestaw kocy zwraca się w ciągu jednego sezonu.


 

 

MotoGP DIGITAL TYRE WARMERS

MGPWARM02
Nowy model koców na sezon 2006, wyposażony w cyfrowe regulatory temperatury. Zarówno przedni jak i tylny koc wyposażony w termostaty sterowane elektronicznymi regulatorami z cyfrowymi wyświetlaczami LED. Dzięki nim możliwe jest ustawienie dowolnej temperatury do jakiej mają być nagrzane opony oraz ciągła obserwacja jaką temperaturę mają opony w danej chwili. Możliwość ustawienia temperatury zgodnie z zaleceniami producenta opon, temperaturą czy też wietrznością... 
Zalety:
* Wyświetlacze numeryczne LED na obydwóch kocach
* Kontrolka podłączenia do prądu
* Regulacja temperatury od 40-99 stopni C.
* Wskazania rzeczywistej temperatury podczas nagrzewania


 

cennik