The Quality of Dyna Pro Dynamometers

Jesteśmy dumni z jakości naszych urządzeń i wierzymy iż nasze hamownie są najdoskonalej zaprojektowanymi i wykonanymi spośród dostępnych na rynku. Zaprojektowane i zbudowane przez braci tak by niezawodnie i długo służyć.
 Nic do ukrycia – zajrzyj do środka by zauważyć brak półśrodków – ta sama najwyższa jakość na zewnątrz jak i wewnątrz.

 

Hamulec elektrowirowy Dyna Pro jest jedynym w swoim rodzaju tego typu podzespołem stosowanym w produkcji hamowni, który odprowadza gorące powietrze od wirnika przez specjalne kanały zapewniając optymalne chłodzenie całego elementu. Większość innych producentów stosuje zamkniętą obudowę powodującą krążenie gorącego powietrza wokół hamulca – tym samym ograniczając jego wydajność.

Temperaturowy czujnik pracujący w podczerwieni stale monitoruje temperaturę hamulca. Jako, że wydajność tego elementu zmienia się wraz z temperaturą – system kompensacyjny Dyna Pro zapewnia stały parametr hamowania niezależnie od chwilowej temperatury wirnika – co zapewnia całkowitą powtarzalność pomiarów. Dyna Pro jest jedyną firmą stosującą tego typu rozwiązanie jako standard.

Pneumatyczny hamulec bezpieczeństwa montowany jest w standardzie we wszystkich naszych hamowniach elektrowirowych.
Pneumatyczny zacisk wysokiej wydajności obsługuje z tarczę o grubości 30 milimetrów.

Czujnik pomiaru siły hamowania to zasadnicza część układu pomiarowego. Jakakolwiek elastyczność w okolicach tego podzespołu powoduje niejednolity, niepowtarzalny pomiar mocy. Dyna Pro stosuje ramienia zbudowanego ze stali o grubości 10 mm aby wyeliminować jakiekolwiek wahnięcia pomiaru spowodowane elastycznością materiałów.

Dyna Pro montuje w standardzie szacowane na 500kg czujniki naprężeń mierzące siłę hamowania połączone z systemem antywibracyjnym dla zwiększenia precyzji pomiarów.

Dyna Pro w opcji oferuje jako opcję 60-cio impulsowy dekoder chromowo-szklany, który pozwala na perfekcyjną kontrolę prędkości bębna.
W hamowni z hamulcem elektrowirowym pętla przepływu danych i kontroli prędkości bębna jest bardzo szybka – wtedy zwiększona ilość impulsów przyśpiesza zdolność do korekcji prędkości bębna co szczególnie przydaje się podczas testów statycznych.

Mikroprocesorowy podzespół kontroli danych to standardowy element każdej z naszych hamowni. Opracowany i zabudowany przez nas w stalowej konstrukcji. Żadnych plastikowych pudełek z dziurkami wentylacji.

Bęben hamowni wykonany i wyważony w najwyższych standardach dokładności. W standardzie rozrusznik, skrzynka na akumulator i system kontrolny.

Skonstruowany i wykonany przez Dyna Pro  szybkoreagujący system zasilania hamulca elektrowirowego to jedyny na rynku tego typu element zaprojektowany stricte do zastosowania w hamowni podwoziowej.