Jakość hamowni Dyna Pro

Jesteśmy dumni z jakości naszych urządzeń i wierzymy iż nasze hamownie są najdoskonalej zaprojektowanymi i wykonanymi spośród dostępnych na rynku. Zaprojektowane i zbudowane przez braci tak by niezawodnie i długo służyć.
 Nic do ukrycia – zajrzyj do środka by zauważyć brak półśrodków – ta sama najwyższa jakość na zewnątrz jak i wewnątrz.

Wiecej....

 

Akcesoria hamowni

Wiecej...

Składana rampa podjazdowa 

Podwójny system wentylatorów o wydajności  9000 m/3 do zastosowań motocyklowych

 

 

Data Logging

Jedną z ważnych zalet hamowni  Dyna Pro jest wbudowane urządzenie do gromadzenia danych zbieranych za pomocą kanałów wejściowych podczas testu motocykla na hamowni.
Już w podstawowej wersji urządzenie jest wyposażone w cały podzespół elektroniczny do zbierania takiej ilości informacji jakiej sobie życzysz.
Nie masz czasem potrzeby by widzieć dwie wartości składu mieszanki podczas strojenia dwucylindrowców? To żaden problem dla hamowni Dyna Pro !

Wiecej...
 

 

 

Dlaczego DynaPro

Kto inny jak nie tunerzy silników, zawodnicy i inżynierowie – zaprojektują najlepszą gamę hamowni. Właśnie na podstawie tego doświadczenia zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy hamownie, które przewyższają możliwościami wielu innych producentów. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi specjalistów od mechaniki, mikro-elektroniki i tworzenia oprogramowania – możemy produkować gamę hamowni i akcesoriów w systemie modułowym (możliwość rozbudowy na życzenie) w najbardziej konkurencyjnych cenach.

Więcej...

drum-frame.jpg (73755 bytes)

 

 

Dyna Pro EBK-38

                EBK-motor.jpg (133347 bytes)

Hamownia Dyna Pro EBK-38 została zaprojektowana specjalnie do testowania współczesnych silników go-kart`ów o mocy maksymalnej do 50 KM. Sercem systemu jest zaawansowany system gromadzenia danych (datalogging) połączony z pełną wersją przyjaznego użytkownikowi oprogramowaniem.

Więcej...

 

Oprogramowanie Dyna Pro

Najnowsze, przyjazne użytkownikowi oprogramowanie zaprojektowane zostało by z łatwością nawigować wszystkimi funkcjami i parametrami. Ekran główny może być ustawiony zgodnie z potrzebami operatora, wliczając w to możliwość zmienione sposoby wyświetlania w zależności od klienta. W czasie rzeczywistym wyświetlana jest: Moc, Moment obrotowy i skład mieszanki.

frontenddash.jpg (129298 bytes)

Więcej...

 

S14LCLI

DynaPro S14LCLI  – to nasz najnowocześniejszy produkt z dziedziny hamowni podwoziowych. Jedyne tego typu urządzenie produkowane w Europie o ultra niskiej inercji; praktycznie całość hamowania wykonuje hamulec elektrowirowy Eddy Current co zapewnia najwyższą na świecie klasę czułości i dokładności pomiaru

Więcej...

 

 

S125 Professional Motorcycle Chassis Dynamometer

S125  – to hamownia zaprojektowana i wykonana dla profesjonalistów zajmujących się tuningiem silników i warsztatów wykonujących usługi pomiaru parametrów pojazdu. Parametry tej hamowni przekraczają standardy tego typu produktów znajdujących się na rynku dzięki czemu model S125 charakteryzuje się najwyższą dokładnością. Wyeliminowanie regulacji „na czuja” jest szczególnym zyskiem dla posiadacza tej hamowni. Szybki i łatwy pomiar o znakomitej powtarzalności dostarcza dokładnych danych o tym co dzieje się w rzeczywistości z pojazdem

Więcej...