Dyna Pro EBK-38

                EBK-motor.jpg (133347 bytes)

Hamownia Dyna Pro EBK-38 została zaprojektowana specjalnie do testowania współczesnych silników go-kart`ów o mocy maksymalnej do 50 KM. Sercem systemu jest zaawansowany system gromadzenia danych (datalogging) połączony z pełną wersją przyjaznego użytkownikowi oprogramowaniem.

The Dyna Pro EBK-38 posiada całą funkcjonalność większych modeli typu T62 Kart, Bike, ATV Dyno, pozwalając nie tylko na pomiar momentu obrotowego, mocy itp., ale dzięki 16 kanałom dowolnych czujników – daje możliwość monitorowania dowolnych danych mających wpływ na parametry silnika min.: warunki klimatyczne, analiza spalin (EGT, AFR, Lambda), temperatur, ciśnień, położenia przepustnicy itp. Wszystkie dane przedstawiane są w czasie rzeczywistym lub w formie wykresów dla późniejszej analizy. Dyna Pro EBK-38 ma inercję rzędu 3.8 kg/m2, która pozwala na symulację rzeczywistych warunków i obciążeń panujących na torze co jest niezbędne do właściwego wystrojenia silnika lub prawidłowej diagnozy problemu zasilania.

Dyna Pro EBK-38 to hamownia stołowa skonstruowana z grubościennych profili i kształtowników stalowych. Laserowa obróbka materiałów konstrukcyjnych zapewnia bardzo wysoką jakość i dokładność urządzenia przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Urządzenie ma w standardzie wbudowany rozrusznik i powietrzny system hamulcowy. W naszych konstrukcjach nie znajdziecie kłopotliwych, “wiecznie trących” hamulców hydraulicznych. Regulowane szyny montażowe pozwalają na zamontowanie większości silników o pojemności do 125cm3.


Wraz z dodatkowym wyposażeniem zawierającym stół warsztatowy, półkę na monitor i klawiaturę, zintegrowany nawiew powietrza chłodzącego – cały system może być idealnie dopasowany do twoich potrzeb, budżetu lub miejsca gdzie ma być zainstalowany.

Dane Techniczne

Maksymalna moc mierzona 50 BHP (37 Kw)
Szerokość x Głębokość x Wysokość 1150mm x 700mm x 1220mm (ze stołem)
Inercja układu 3.8 Kg/m2
Masa całkowita ok. 420 Kg (ze stołem)
Zużycie powietrza: mniej niż 0,33 m3/h
Średnica osi: 40mm

 

Ceny euro netto:

 

EBK-38 50hp Kart Engine Dyno

€6,700